!!! Zámečník / ce 3500€ Netto až 4000€ Netto

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Práce ve Švýcarsku

Stavební

Náplň práce:

  • čtení montážních výkresů
  • další práce podle pokynů vedoucího
  • řezání, vrtání, řezání závitu
  • denní komunikace s nadřízeným
  • a další jiné práce související s prací zámečníka

Požadujeme:

  • vzdělání v tomto směru výhodou
  • praxe na této nebo obdobné pozici
  • technické myšlení
  • komunikativní úroveň němčiny nebo angličtiny
  • zodpovědnost a samostatnost, precizní přístup k práci

Nabízíme:

  • práce na švýcarskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • mzda od 3500€ Netto až 4000€ Netto
  • možnost dlouhodobé zaměstnání ve Švýcarsku
  • korektní a termínově přesné vyplácení mzdy
  • zlepšení jazykových poznatků

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

  • telefonicky na čísle +420 604 472 046, Miloš Smejkal

e-mailem na e-mail: nabor@amikov.com

Hledáme skušeních pracovníku na stavbu a jiných volných pracovních míst so základem německého jazyka. Si elektrikář, zedník, zámečník, svářeč či jiny motivovaný pracovník který se nebojí nových výzev. Tak právě tebe hledáme, nepřemarni tu příležitost a kontaktuj Nás kdykoliv na nabor@amikov.com  nebo +420 604 472 046

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Švýcarsko (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 80 tisíc

Datum zadání:

12.6.2018