Zajímavá práce z domova pro jazykově vybavené

Domus Global je realitní kancelář se specializací výhradně na zahraniční nemovitosti se sídlem v Praze. Nabízíme nemovitosti v Rakousku, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Francii a dalších zemích. Do našeho týmu hledáme posilu na práci na dohodu v rozmezí 10 - 20 hodin týdně.

Jedná se o práci z domova, kterou vykonáváte v rámci svých časových možností bez pevného rozvrhu. Rádi zaměstnáme maminky na MD.

Náplň:
- příprava nemovitostí pro nabídky klientům a dalších marketingových materiálů
- překlady popisů nemovitostí a  příprava nemovitostí k vložení na web
- psaní článků na web
- drobné administrativní práce

Požadavky:
- nevyžadujeme žádnou předchozí praxi v realitách.
- výborná úroveň českého jazyka. Dobrý pravopis. Dobrý sloh. Humanitní zaměření.
- pokročilá pasivní znalost AJ (Kandidát by měl být schopen dobře porozumět popisu nemovitosti v AJ
- znalost dalších jazyků obrovské plus (němčina, italština, španělština, francouzština, portugalština, slovenština, švédština, i další)

- IT uživatelská znalost (email, word, excel, ppt)
- zodpovědnost a spolehlivost

V případě vzájemné spokojenosti v budoucnu možnost intenzivnější spolupráce i HPP.

Pro další informace o naší firmě se podívejte na naše stránky: www.domus-global.cz. Prosíme odpovídejte na tento inzerát, nevolejte nám.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 10 (Křenická 1644/68)

Benefity:

Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

23.9.2018