Zajímavá práce pro muže v Brně! 23.000 Kč + doprava zdarma!

Nabídka již není aktuální.

Požadavky:

    • týmový přístup k práci
    • pečlivost a spolehlivost
    • flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
    • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

Nabídka

    • budeš dostávat pravidelnou měsíční mzdu 23.000 Kč
    • možnost přesčasů, které jsou nadstandardně ohodnoceny ( 3.000 Kč za dvě soboty)
    • dotované závodní stravování pouze za 28 Kč. nebo stravenky v hodnotě 80 Kč.
    • víme, že start v nové práci je těžký a proto Ti rádi poskytneme týdenní zálohy ve výši 1000 Kč
    • jako benefit dostaneš SIM s neomezeným tarifem po ČR s 1,5 GB dat za 189 Kč – po 7 odpracovaných dnech ZDARMA!
    • doprava a ubytování ZDARMA!
    • BONUS za doporučení svého známého

Pracovní náplň

    • práce v dvousměnném/třísměnném provozu
    • výroba satelitů, antén a kabelů
    • práce v lakovně: navěšování a sundávání komponentů
    • montáž a balení dílů

Pokud Tě naše ponuka zaujala, tak nás neváhej kontaktovat na 773 751 572 nebo nám zašli svůj životopis a rádi se Ti ozveme!

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Evropská 862)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Kultura, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

23.5.2018