Zahradník (m/ž) NĚMECKO

Hledáme pro našeho klienta v Erlau zahraníka (m/ž), který se domluví německy, je fyzicky zdatný a ochotný cestovat.

Popis pozice:

    • Zkrášlování a realizace zahrad po celém Německu (především v Sasku)
    • Stavění bazénů
    • Údržba zahrad (sekání trávníků, apod.)

Požadavky:

    • Hledáme někoho, kdo má kladný vztah k přírodě, vyzná se v různých situacích ohledně rostlin a jeho práce je zároveň jeho koníčkem
    • Náš člověk nemusí být vyučen, ale měl by mít prokazatelné zkušenosti v oboru
    • ŘP sk. B je nutný
    • Komunikativní znalost němčiny

Nabízíme:

    • Plný úvazek u německého zaměstnavatele
    • Mzda od 10,50 € brutto
    • Pracovní podmínky a přesná mzda je předmětem dohody přímo se zaměstnavatelem
    • Pracovní pohovor bude tlumočen z/ do českého jazyka

Jedná se o přímé zprostředkování pracovníka německé firmě (tzv. Direktvermittlung). Jste ihned součástí kmenového týmu!

Více informací Vám rádi poskytneme po telefonu na 0371 / 233 744 52

Životopis zasílejte v českém, německém nebo anglickém jazyce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Chemnitz (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Služby
Zahradník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018
OK
/* Not affection functionality */