Do našeho kosmeticko-výživového centra v Brně hledáme nové kolegy, kteří mají zájem o zdravý životní styl, sport a výživu. Práce je vhodná i pro studenty a maminky na MD. Zabýváme se nutričním poradenstvím, prevencí zdraví, regulací hmotnosti, sportovní výživou a proměnami image. Pořádáme i minikurzy péče o pleť. Jedná se o práci v zavedeném studiu. Nevyžadujeme zkušenosti, pouze zájem o obor. Vybrané uchazeče důkladně zaškolíme. Veškeré proškolení zajišťují naši odborní poradci. Platové ohodnocení dle odpracovaných hodin (VPČ 5-15 000, DPČ 15-30 000).

Stručný životopis s telefonním kontaktem zašlete na email: [e-mail byl skryt]

Náplň práce:

- vedení konzultací s klienty ve studiu

- měření na diagnostickém analyzéru

- poskytování informací zákazníkům

- sestavení dlouhodobého programu spolupráce, úprava jídelníčku a pitného režimu

- základní administrativa

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- zájem o některý z oborů (výživa, redukce váhy, sportovní výživa, péče o pleť, proměny image)

- ochotu vzdělávat se, praxe v oboru není nutná
- příjemné vystupování

Nabízíme:

- práce v mladém a příjemném kolektivu

- odborné zaškolení

- adekvátní výdělky

- možnost ovlivnit si výši svého příjmu

- flexibilní pracovní doba (možnost práce na hlavní i vedlejší činnost)

- finanční ohodnocení dle odvedené práce

- možnost profesního růstu

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Rooseveltova 6/8)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Služby
Zdraví, krása, wellness

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.3.2017