Výživový specialista Hradec Králové

Zajímáte se o zdravou výživu a hledáte stálou práci?

 Pro zavedenou poradnu Svět zdraví Hradec Králové hledáme VÝŽIVOVÉHO SPECIALISTU.

Ve Světě zdraví pomáháme našim klientům žít lehčí a spokojenější život pomocí úpravy stravovacích návyků. Zajímáte se o zdravý životní styl? Pomáháte rádi lidem? Jsou za Vámi vidět pracovní výsledky? Pak možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

      • poradenství v oblasti zdravé výživy pro zajištěnou klientelu
      • zpracování osobních výživových plánů pro klienty Světa zdraví dle Metabolické diagnostiky KNT

Pro dobrý výkon budete potřebovat:

      • znalosti na úrovni min. SŠ vzdělání
      • vztah ke zdravému životnímu stylu
      • odborné vzdělání v oboru výživy (minimálně kurs Nutris, Nutri Academy nebo obdobný)
      • ochotu a schopnost učit se
      • aktivitu a samostatnost
      • výborné komunikační schopnosti a zájem o práci s lidmi
      • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, loajalitu

Co Vám můžeme za Vaši dobrou práci nabídnout?

      • náročnou a zajímavou práci v dynamicky rostoucí firmě
      • dlouhodobou a perspektivní spolupráci
      • kontinuální odborné vzdělávání v oboru
      • jistotu fixní mzdy + vysoké odměny
      • věrnostní bonus
      • při plném úvazku možnost 1 den homeoffice
      • zajištěnou klientelu

Je libo ještě něco navíc?

K ruce dostanete vlastní asistentku, která vám pomůže, abyste se mohli naplno věnovat pouze klientům. Bonusy, provize z prodeje, sleva na výrobky a služby, školení, firemní akce, to vše je samozřejmostí. Čeká na vás profesionální, moderní prostředí s individuálním přístupem nejen ke klientům, ale i k zaměstnancům.

Pomáháme na základě rozhodnutí našich zaměstnanců rovněž spolku Pes pomůže, jehož posláním je zajištění asistenčních, vodicích a terapeutických psů pro lidi trpící zdravotním postižením, které je v různé míře omezuje a neumožňuje jim žít plnohodnotným životem.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak se těšíme na Vás životopis s fotografií. Můžete ho zaslat na emailovou adresu cv@svet-zdravi.biz" target="_blank">cv@svet-zdravi.biz nebo zavolejte na tel. číslo 605 564 665 (kontaktní osoba: Bc. Nikola Kratinová).

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Ing. Petr Němec, IČ 76245594, se sídlem Praha 10, Raffaelova 1989/1, tel. 605 564 665 e-mail: cv@svet-zdravi.biz" target="_blank">cv@svet-zdravi.biz, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní či jiné smlouvy na pozici Výživový specialista Světa zdraví. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, telefon, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Šimkova 1224/2B)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na penzijní připojištění, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Služby
Zdraví, krása, wellness

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

11.5.2018