Vývojový konstruktér pro sanitky

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta, výrobce kvalitních sanitních a jiných účelových vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
Podílení se na designu sanitních vozů
spolupráce na vývoji nových výrobků – vývoj a tvorba 3D modelů
Digitální zpracování výkresové dokumentace
Tvorba kusovníků a související dokumentace
Konzultace se zákazníky, výrobou
Základní pevnostní výpočty

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání strojní
Technické myšlení a dobrá prostorová představivost
Samostatnost a chuť se nadále vzdělávat
Praxe s 3D SW – nejlépe Autodesk Inventor, Solid Edge nebo podobné VÝHODOU
AJ/NJ na mírně pokročilé úrovni VÝHODOU

Nabízíme:

Pestrou pracovní náplň díky stálému vývoji vozidel
Zaškolení a zkušenosti kolegů
Nástupní plat i další ohodnocení dohodou
Při výrazných dovednostech rychlý finanční růst
Bonusy a finanční prémie
Rozšiřování technických i dalších kompetencí
Školení, zvyšování kvalifikace – možnosti růstu
Jazykové kurzy
Stravenky (možnost výhodného stravování v restauraci 50 m od společnosti)

Místo pracoviště: Ivančice (Brno – venkov)

Vhodné i pro absolventy SŠ/VŠ.

Možnosti spolupráce: brigáda, částečný úvazek, plný úvazek, spolupráce na IČO, zajištění pracovního místa formou stáže…

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ivančice

Typ smluvního vztahu:

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019