Nabídka již není aktuální.

Chcete pracovat na automobilech budoucnosti?

Chcete vyvíjet a testovat software do řídících jednotek nejnovějších vozů a nalézt výsledky Vaší práce ve vozech jako Porsche nebo Audi?

Pro našeho klienta hledáme do Prahy:

  • ZKUŠENÉ VÝVOJÁŘE SW, kteří znají C/C++, OpenSource vývoj či jiný zajímavý programovací jazyk a nebojí se ho použít. Dokáží se na programování dívat od nejmenších celků až po komplexní architekturu. Chtějí řešit problémy moderního automobilového světa.
  • AUTOSAR SPECIALISTU aneb držitele know-how pro platformy AUTOSAR Classic a AUTOSAR Adaptive. Hledáme někoho, kdo je schopen držet v hlavě velké množství informací, které dokáže spojit s reálnými problémy a řešeními. Dokáže participovat na projektech s kolegy a poskytnout jim nabyté znalosti. Dále budete umět nahlédnout do kódu aplikací AUTOSAR a naprogramovat či upravit v nich základní parametry.
Jako developer aplikací pro AUTOSAR budete navrhovat a vyvíjet testovací aplikace pro AUTOSAR SW. Budete spravovat softwarové vybavení, potřebné pro vývoj aplikací a jednat se zákazníkem ohledně jeho požadavků na danou aplikaci. Tyto procedury budete programovat v prostředí SystemDesk, GreenHills Compiler a DaVinci. Popis činností
  • Studium a porozumění specifikacím AUTOSAR
  • Vývoj testovací aplikace pro AUTOSAR software
  • Reportování problémů a požadavků
  • Komunikace se zodpovědnými osobami ze strany zákazníků
  • V dané oblasti si Vás sami zaškolíme.

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost programování či schopnost rychlého zaučení se
  • Ukončená SŠ technického směru s maturitou, nejlépe v oboru elektro
  • Analytické myšlení
  • Orientace v UML
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Flexibilita při služebních cestách do zahraničí
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou při této práci je:

  • Znalost libovolného CASE nástroje, např. návrhové systémy pro PCB
  • Zájem o moderní technologie, internet, TCP/IP, Ethernet, IPv6
  • Komunikativnost, nebát se zeptat, neskrývat problémy

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
  • Získání znalostí vývojových nástrojů v automotive
  • Pestrou pracovní náplň
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu - pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 - 15:00, v pátek 9:00 - 14:30
  • Možnost si volno napracovat - až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz v operativním leasingu
  • Řadu neformálních akcí - týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole"
  • Systém Cafeterie - nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu, …
Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty. Pro případné otázky kontaktujte Arnosta Schmidta adrese [e-mail byl skryt] nebo na telefonu +420 606 769 666 Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji zde. Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta. Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den. Váš tým PeopleConsulting

Pracoviště:

Praha , ČR

Zařazeno v oborech:

Datum zadání:

17.1.2019