Výrobní technolog – vinuté díly

Pro našeho klienta společnost, která se zabýva výrobou nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu hledáme kandidáta na pozici VÝROBNÍ TECHNOLOG – VINUTÉ DÍLY.

Vaše náplň práce:

    • zavádění nových produktů do výroby,
    • tvorba technologické dokumentace, výrobních postupů a školení operátorů,
    • komunikace s vývojem, posuzování vyrobitelnosti nových produktů,
    • technická odpovědnost za vinuté díly,
    • řešení aktuálních problémů ve výrobě,
    • předcházení chybám a aktivní vyhledávání možných zlepšení,
    • návrh přípravků a pomůcek pro zlepšení kvality a efektivity.

Co byste měli vědět a umět:

  • VŠ/SŠ v oblasti elektro – v tomto případě je praxe v oboru technologií vinutí výhodou,
    ale rádi se Vám budeme věnovat a tyto věci Vás naučíme,
  • VŠ/SŠ jiného než elektro směru - v tomto případě požadujeme minimálně 6 let praxe v oboru
    navíjených traf (podmínka),

    • praxe v technologiích vinutí (výhoda nebo podmínka viz výše),
    • znalost programování navíjecích strojů (výhoda nebo podmínka viz výše),
    • praktická zkušenost se zakázkovou výrobou transformátorů do 500W (výhodou),
    • znalost souvisejících technologií (zalévání traf do izolačních hmot, impregnace...),
    • znalost postupů letování pájecích bodů na transformátorech,
    • úroveň angličtiny alespoň B1 – běžná komunikativní znalost technické AJ,
    • počítačová gramotnost – střední úroveň,
    • znalost ERP systému výhodou.

Na co se můžete těšit:

    • výbornou příležitost pro osobní i kariérní rozvoj,
    • příležitost k realizaci vlastních progresivních nápadů a myšlenek,
    • motivující platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce,
    • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů,
    • férový přístup vedení, otevřenost novým nápadům,
    • pružnou pracovní dobu,
    • jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti,
    • odborný a přátelský kolektiv.

Našli jste se v této práci? V tom případě nám určitě pošlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Prosím nezapomeňte doplnit souhlas se zpracováním osobních údajů: "Odesláním životopisu ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb souhlasím se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených v mém životopise provozovatelem HRQ CZ, s. r. o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Svůj souhlas dávám na dobu 5 let a beru na vědomí, že souhlas je možné kdykoli odvolat před uplynutím dané doby a to prostřednictvím e-mailu nebo písemnou formou zasláním na adresu Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2.

Provozovatel prohlašuje, že v případě písemné žádosti dotyčné osoby o ukončení zpracování před uvedenou dobou, budou její osobní údaje vymazané v době 30 dní od doručení odvolání souhlasu."

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Benešov u Prahy

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Kultura, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

13.8.2018