Výrobní pozice BRNO - mzda od 25.000 Kč/měsíc

Do firmy zabývající se hlavně výrobou klimatizačních zařízení, zásobníků na vodu a jiných komponentů, hledáme nové pracovníky!

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

- kompletace dílů na montážních linkách nebo obsluha strojů - obojí bez nutnosti předchozí praxe!!
- práce ve směnném provozu: PO – PÁ (po dohodě i SO) v 8hodinových směnách

NABÍZÍME:

- mzdu až od 25.000 Kč/měsíc až do 29.000 Kč/měsíc
nárok na všechny složky mzdy už od prvního celého odpracovaného měsíce!!
- měsíční a půlroční bonusy za dobře odvedenou práci
- 5 týdnů dovolené
dotovanou stravu ve firemní jídelně
- zaučení na pozici
- možnost kariérního postupu
- při přesčasových směnách v sobotu oběd zdarma

- prohlídka výroby při výběrovém řízení
- nástup možný po domluvě (ihned, za týden...)

POŽADUJEME:

- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav (vstupní lékařská prohlídka - hradíme!)
- spolehlivost, pečlivost
- výpis ze zdravotní dokumentace výhodou - urychlí možnost nástupu!

Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nám prosím Váš životopis nebo volejte na tel. číslo 725 426 040.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Švédské Valy 2)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

25.10.2018