Výrobní operátor od 21.500 kč

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • mzdové podmínky od 21 500 kč
  • bonusy a prémie
  • stravenky v hodnotě 90 kč / za každou odpracovanou směnu
  • stabilní a spolehlivý rodinný zaměstnavatel
  • 5 dnů dovolené navíc
  • kariérní a mzdový postup
  • dobré pracovní prostředí
  • další rodinné benefity

Náplň práce :

  • 3 směnný provoz
  • kontrola výrobků

Požadujeme:

  • Schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy
  • Týmový přístup
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na tel čísle 725 145 569 email: decin@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

14.6.2018