!!! Výrobní operátor/ka, pracovník/ce varny a mísírny, 90 Kč/hod, příplatky, ubytování zdarma

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáte zaměstnáni, které není náročné a budete spokojení s pracovní dobou a kolektivem? Právě jste ho našli.

Pracujte pro moderní společnost, která je jedena z největších výrobců cukrovinek v České republice.

Náplň práce:

    • Jednoduchá obsluha strojního zařízení
    • práce na varnách (příprava suroviny pro výrobu), práce na výrobních linkách
    • výroba cukrovinek (lízátek, gumových medvídků) a následné balení
    • vizuální kontrola vyráběných výrobků
    • dodržování pracovní a technologické kázně
    • místo výkonu práce je Rohatec okres Hodonín

Požadujeme:

    • ochotu pracovat ve 12 hod. směnném modelu (ranní/noční)
    • flexibilitu pro 3-směnný nebo nepřetržitý provoz (8 hod i 12-ti hod pracovní směny)
    • zodpovědnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
    • manuální zručnost

Nabízíme:

    • 90 Kč/hod čistá mzda, příplatky + 60 Kč/směna stravenka
    • MOŽNOST UBYTOVÁNÍ ZDARMA
    • pracovní poměr u nadnárodní výrobní společnosti
    • příležitost k profesnímu růstu
    • práci v přátelském kolektivu
    • odměny za zlepšovací návrhy
    • Nástup možný okamžitě
  • Doporučte známého, a získejte odměnu 1000 Kč za osobu která odpracuje minimálně měsíc

V případe zájmu o práci mně prosím kontaktujte na +420 604 142 829, +421 948 846 222

Životopisy na email nabor2@amikov.com , Gerega Martin

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Rohatec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

28.11.2018