Výrobní dělník Pardubice

Pro našeho významného klienta, hledáme technicky zdatné pracovníky na pozici výrobní dělník pro stabilní a rozvíjející se firmu s místem výkonu práce v Pardubicích .

Náplň práce:

  • Programování, seřízení a kontrola chodu stroje pro likvidaci kyselin.
  • Obsluha a kontrola parametrů na interním systému.
  • Vedení dokumentace ve vlastní kanceláři.
  • Práce v 3 směnném provozu 6:00 – 14:00/ 14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00 po zaučení se přechází na dlouhý/krátký týden.

Požadujeme:

  • Práce s PC na uživatelské úrovni – podmínkou.
  • Technické uvažování.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Vzdělání technického směru – výhodou.
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci u stabilního zaměstnavatele.
  • Motivační mzdové ohodnocení.
  • Příjemné pracovní prostředí ve vlastní kanceláři s vlastním zázemím.
  • Pracovní tablet, přes který můžete ovládat veškeré zařízení.
  • Prémie za kvalitu práce, docházku, ochotu (cca 2.000 – 3.000/měsíc).
  • Přátelský kolektiv, zaučení od zkušených kolegů.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.9.2022