Výrobní dělník/dělnice – HPP, žádné noční směny, vánoční i letní volno

Jsme vývojově-výrobní firma v oboru navíjení statorů a rotorů pro oblast elektráren, vrtaček, koloběžek, průmyslových robotů a další. Hledáme pracovníky, kteří jsou manuálně šikovní a nemají problém s fyzickou prací. Nezáleží na tom, jestli jste muž či žena, absolvent nebo zasloužilý zaměstnance – práci pro vás vždy najdeme. :-) Je to něco pro vás? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Práce u navíjecího stroje
  • Vkládání prokladů, navíjení cívek (součásti do motorů)
  • Obsluha drobných strojů
  • Práce buď na jednosměnný či dvousměnný (ranní a odpolední) provoz – dle zařazení

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Chuť pracovat a spolehlivost
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Odpovídající ohodnocení – základní mzda je 23.000 Kč, po zaučení možnost navýšení v případě oboustranné spokojenosti
  • Další ovlivnění vaší mzdy je jen na vás – současní zaměstnanci mají na výplatách 25, 28, 32 i 35.000 Kč
  • Rádi odměňujeme pracovníky, kteří za to „vezmou“ :-)
  • Žádné noční směny
  • Nezáleží na tom, jestli jste muž či žena, absolvent nebo zasloužilý zaměstnance
  • HPP
  • Šance také pro lidi v invalidním důchodu
  • Novou klimatizovanou halu
  • Pracovní oděv – trička, boty…
  • Zajištěný odvoz na metro Opatov po odpolední směně
  • Profesní růst – pracovité lidi rádi vidíme jít výše :-)
  • Možnost finančního poradenství ohledně smluv, pojištění…
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Firemní jídelnu – od snídaně po večeři :-)
  • Příspěvek na stravování
  • 1x kávu za směnu zdarma
  • Možnost parkování u areálu
  • Dostupnost MHD
  • Celofiremní vánoční volno
  • Celozávodní dovolenou v létě
  • Dárkové balíčky k Velikonocům, Vánocům…
  • Firemní akce – vánoční večírky
  • Přátelský pracovní tým
  • Nástup dle domluvy
  • Místo pracoviště v Modleticích
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Modletice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

23000 - 46000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.10.2021
OK
/* Not affection functionality */