Výroba tlumičů - ubytování zdarma - nástup možný ihned!

Hledáme šikovné muže a ženy na pozici operátor výroby, pro společnost, která je největším výrobcem tlumičů. Máte praxi ve výrobě? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Středisko se zabývá výrobou zadních a předních tlumičů do aut
  • Montáž automobilových tlumičů
  • Obsluha poloautomatických linek
  • Navěšování

Požadujeme:

Co od Vás požadujeme?
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Flexibilitu
  • Odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Co Vám nabízíme?
  • Práci na 11 a 12 hod směny (krátký/dlouhý týden)
  • Stabilní práce na HPP
  • Možnost karierního růstu
  • Ubytování zabezpečené firmou zdarma
  • Doprava do práce zabezpečená firemním autobusem
  • Možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
NÁSTUP IHNED NEBO PO DOHODĚ! Chcete se o této pozici dozvědět více klikněte na tlačítko odpovědět nebo nám zašlete životopis.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

20000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.10.2021