Výroba klimatizačních jednotek • 24 000 Kč/měs + bonusy • 5 týdnů dovolené • Brno

Nabídka již není aktuální

Hledáme nové kolegy na dělnické pozice do společnosti zabývající se výrobou klimatizačních jednotek pro průmyslové i domácí využití.

Co budete dělat?

Náplní Vaší práce bude manuální výroba a kompletace klimatizačních jednotek.

Co nabízíme?

    • dlouhodobé zaměstnání na HPP
    • základní mzda 19 790 Kč/měs
    • průměrná mzda 24 000 až 27 000 Kč/měs+ příplatky za směnnost
    • týdenní zálohy na mzdu
    • 5 týdnů dovolené
    • stravování ve firemní kantýně
    • zajištěné praní pracovních oděvů a pomůcek
    • nadstandardní lékařská péče přímo ve firmě

Jaké máme požadavky?

    • dobrý zdravotní stav
    • schopnost pracovat na 3 směny

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197  která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Černovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

31.8.2018