Nabídka již není aktuální.

Ahoj!

Pokud zrovna sháníš práci a myslíš si, že by tě bavila práce ve skladu, pak tě vítáme v nabídce, která se jednoduše neodmítá!

Do našeho módního e-shopu Wayfarer.cz v Havířově, hledáme skladníka/skladnici, který/á bude schopný/á pracovat v týmu, ale také samostatně. Máme 9 letou tradici, a tak se nemusíš bát, že bys nastupoval/a do čerstvě založené firmy bez historie.

Co budete dělat:

  • příprava, vybavení a expedice zásilek ze skladu

  • manipulace, nakládka, vykládka zboží

  • příjem, rozdělení a vychystávání zboží do regálů

  • vizuální kontrola kvality zboží na příjmu

  • jednoduché obslužné, přípravné, pomocné a manipulační práce ve skladu

  • občasná výpomoc na výdejním místě v Havířově (obsluha zákazníků, výdej objednávek, práce s pokladnou)

Co od vás očekáváme:

  • ranní směny, odpolední směny (minimálně 1 týden v měsíci)

  • zájem o dlouhodobou spolupráci

  • spolehlivost a samostatnost

  • týmový hráč

  • pracovitost

  • status studenta výhodou (pro práci na DPP)

Co vám nabízíme:

  • práce na DPP nebo HPP

  • odměna 70Kč/hod po zaučení 90Kč/hod

  • práci v mladém kolektivu

Pokud se ti tato nabídka práce zalíbila natolik, že už hledáš v počítači svůj životopis, pak neváhej a pošli nám jej. Budeme se těšit!

Tým Wayfarer.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Havířov (na Nábřeží)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro studenty

Benefity:

Pitný režim,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

18.9.2018