Umíte vize přetavit ve skutečnost? Hledáte seberealizaci a nenacházíte prostor?

BeneCYKL®kola pro radost – jsme česká firma nabízející unikátní kočárky a handbike na volnočasové pohybové aktivity pro děti s handicapem.

Hledáme výkonného člověka se strategickým myšlením, schopného navázat na úspěchy firmy a dále je rozvíjet, odpovědného za vedení a výsledky firmy:

Výkonný ředitel

    • Máte chuť a odvahu hledat nové možnosti a nést zodpovědnost za svá rozhodnutí?
    • Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a určování priorit je Vaším denním chlebem?
    • Máte zkušenost s vedením lidí a dokážete se prosadit?

Potom je tato pozice určená právě pro Vás.

Výsledkem Vaší práce bude:

  • fungující firma s dobrými finančními výsledky,
    její efektivní vedení
    v souladu s vizí firmy
  • rozšíření portfolia firmy o další produkty

Vaším úkolem bude:

    • zmapování stávajícího stavu společnosti a návrhy na zlepšení fungování
    • tvorba firemní strategie ve spolupráci s majitelem firmy
    • schvalování rozpočtů a finančních plánů
    • řízení, motivace a koordinace týmu
    • vedení jednání s nejvýznamnějšími klienty a státními orgány
    • účast na zahraničních veletrzích a jednání se zahraničními prodejci

 K tomu, abyste uspěl/a potřebujete:

    • zkušenost s vedením týmu
    • ekonomicko technické myšlení s konstrukčními prvky
    • perfektní znalost angličtiny
    • mobilita – řidičský průkaz skupiny B

Vaší výhodou bude:

    • vysokoškolské vzdělání ekonomického a (nebo) technického směru /strojírenství/
    • znalost dalšího jazyka výhodou

Co u nás můžete očekávat?

    • možnost podílet se na vybudování funkční společnosti v úzké spolupráci s majitelem
    • formu spolupráce dle dohody + odměnu dle dosažených výsledků

Pokud Vás oslovila tato nabídka, zašlete svůj životopis na adresu:  [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Chvalovka 1342/9)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština, Němčina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

26.4.2019