Vybalování zboží, pokladny a obslužné pulty ve Valašském Meziříčí!

Chcete si  vydělat každý týden pohodovou prací za obslužnými pulty, pokladnou nebo při vybalování zboží? Pro spolupráci na brigádě v obchodním domě ve Valašském Meziříčí hledáme brigádníky na dlouhodobou spolupráci. Výplaty posíláme každý týden na účet, při nástupu probíhá zaučení brigádníka a směny si domlouváme vždy dopředu.

Náplň práce:

    • ruční balení, vybalování zboží
    • práce na pokladnách
    • obslužný pult

Požadavky:

    • !!PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ(u obvodního lékaře, na počkání)!!
    • manuální zručnost
    • ukončená základní škola, od 18 let
    • trvalý pobyt v ČR/SR
    • čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

    • Výplaty expresně, týdně!!
    • možnost dlouhodobé brigády
    • odměna základní hodinová
    • možnost volit směny dle vašich časových možností
    • práce na dohodu o pracovní činnosti
    • směny: ranní a odpolední

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte a zašlete nám strukturovaný životopis.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Valašské Meziříčí

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.8.2017