Vstupní inspektor kvality

Pro našeho klienta společnost, která se zabýva výrobou nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu hledáme kandidáta na pozici VSTUPNÍ INSPEKTOR KVALITY.

Vaše náplň práce:

    • provádění vstupní a výstupní kontroly,
    • kontrola materiálu dle výkresové dokumentace a technických specifikací,
    • spolupráce na vzorkování,
    • povrchová kontrola jakosti materiálů,
    • připravovat podklady pro zpracování reklamací,
    • vedení záznamů o provedených kontrolách,
    • zajištění dopravy reklamovaného materiálu na místo určení,
    • spolupráce s jinými odděleními,
    • práce ve firemním IS.

Co byste měli vědět a umět:

    • vzdělání technického směru (výhodou),
    • orientace ve výkresové dokumentaci (podmínkou),
    • zkušenosti s měřením a znalost měřidel (výhodou),
    • 3D měřících přístrojů (výhodou),
    • základní znalosti a dovednosti na PC (MS office, email, google aps),
    • řidičský průkaz- skupina B (aktivní řidič),
    • anglický jazyk úroveň A2,
    • pečlivost, ochota pracovat v týmu.

Na co se u nás můžete těšit:

    • pouze ranní směna (flexibilní pracovní doba),
    • mzda až 25 000Kč
    • možnosti osobního i profesního rozvoje,
    • po zkušební době vyplácíme k základní mzdě výkonnostní příplatek,
    • firemní akce, roční příspěvek 10 000 Kč formou kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000Kč),
    • vánoční odměny,
    • 5 týdnů dovolené,
    • možnost přivýdělku formou přesčasů,
    • stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění,
    • zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda,
    • účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky),
    • výborná dopravní dostupnost – sídlo v blízkosti autobusového i vlakového nádraží,
    • přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí,
    • výhodné rodinné volání,
    • a další zajímavé benefity.

Našli jste se v této práci? V tom případě nám určitě pošlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Prosím nezapomeňte doplnit souhlas se zpracováním osobních údajů: "Odesláním životopisu ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb souhlasím se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených v mém životopise provozovatelem HRQ CZ, s. r. o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Svůj souhlas dávám na dobu 5 let a beru na vědomí, že souhlas je možné kdykoli odvolat před uplynutím dané doby a to prostřednictvím e-mailu nebo písemnou formou zasláním na adresu Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2.

Provozovatel prohlašuje, že v případě písemné žádosti dotyčné osoby o ukončení zpracování před uvedenou dobou, budou její osobní údaje vymazané v době 30 dní od doručení odvolání souhlasu."

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Benešov u Prahy

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Kultura, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

13.8.2018