Pro našeho klienta, který poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici

ODBĚROVÁ SESTRA – HPP - zkrácený úvazek 0,5nebo 0,75 Praha Zahradní Město

Jste zruční při odběrech? Pozorní při kontrole žádanek? Rozumíte si s pacienty?

Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

      • kontrola úplnosti a shody přijatých žádanek k vyšetřením s identifikací pacienta
      • odběr primárních vzorků materiálu (zejména venózní a kapilární krve)
      • příprava vzorků k transportu a distribuci do laboratoře
      • komunikace s lékaři a pacienty
      • vedení dokumentace v rámci odběrového pracoviště
      • udržování provozu odběrového pracoviště

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

      • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra
      • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu výhodou
      • praxe výhodou
      • spolehlivost a zodpovědnost
      • přesnost a pečlivost
      • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

      • smlouvou na HPP (úvazek 0,5 nebo 0,75)
      • příjemným pracovním prostředím
      • nadstandardním platovým ohodnocením
      • pracovní doba pondělí – pátek od 7 hod
      • práce je vhodná i pro důchodce a maminky na mateřské/rodičovské dovolené

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo odběrového pracoviště je Praha Zahradní Město.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 10

Benefity:

Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019