Všeobecná účetní

Hledáte práci jako finanční účetní v účetní a daňové kanceláři? Jste zodpovědná osoba, která chce zúročit své zkušenosti ve stabilní a stále se rozvíjející firmě? Pak hledáme právě Vás.

Co vás čeká?

    • zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví a daňové evidence (platby a jejich převod mezi účty, zpracování a zaúčtování plateb, příprava podkladů pro fakturace aj.)
    • zpracování daní, spolupráce při ročních účetních závěrkách
    • spolupráce s daňovým poradcem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

    • SŠ nebo VŠ ekonomického směru výhodou
    • 1 rok praxe v účetnictví
    • znalost daňových zákonů
    • znalost účetních zákonů
    • znalost výkaznictví
    • znalost zpracování ročních závěrek
    • znalost práce s MS Office, hlavně Excel
    • schopnost zpracovávat velké množství dat a čísel, analytické myšlení
    • pečlivost
    • samostatnost

Co vám můžeme nabídnout?

    • 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
    • práci na plný úvazek na dobu neurčitou, možnost práce na ŽL
    • flexibilní příchod do práce
    • perspektivní, zajímavou a samostatnou práci
    • práci, při které uplatníš své znalosti a zkušenosti
    • práci v přátelském kolektivu profesionálů
    • neformální společenské aktivity
    • benefity: odměna 5 000Kč zaměstnanci týdne, občerstvení (káva, čaj, polévka)

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava (Alejnikovova 5)

Benefity:

Pitný režim, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

27.11.2018