VŠ odborný pracovník mikrobiologie – laboratoř Praha a Mostiště

Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici VŠ odborný pracovník mikrobiologie. Společnost provádí široké spektrum rutinních i vysoce specializovaných laboratorních vyšetření z oboru klinické biochemie, hematologie, alergologie a klinické imunologie, lékařské mikrobiologie (parazitologie, virologie, bakteriologie). Je provozovatelem sítě odběrových pracovišť. Z důvodu zkvalitňování služeb klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici:

 VŠ odborný pracovník mikrobiologie – laboratoř Mostiště

 Máte zkušenost na obdobné pozici z jiné laboratoře? Máte atestaci z oboru klinické mikrobiologie či jste v přípravě na atestaci?

 Je Vaše odpověď ANO? Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • zpracování a diagnostika biologického materiálu v oboru mikrobiologie
    • práce s laboratorním informačním systémem
    • práce v souladu s normou ČSN EN ISO 15189
    • v rámci odborné způsobilosti kontrola výsledků či příprava výsledků k uvolnění a konzultační činnost s lékaři/pacienty
    • zavádění nových metod do provozu
    • vedení a tvorba statistických dat
    • tvorba interní/externí dokumentace související s chodem laboratoře
    • školení a organizace SŠ personálu v provozu laboratoře

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání (lékařského nebo přírodovědného směru)
    • praxe v oboru klinické mikrobiologie
    • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - AKK
    • atestace v oboru klinické mikrobiologie či příprava na atestaci je vítána

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • HPP na 40 hodin týdně
    • 3 měsíční zkušební lhůta
    • pracovní doba 7:00 – 15:30 hod.
    • 6 týdnů dovolené
    • stravenky (stravenková karta) - 90 Kč/ den
    • kvartální bonusy
    • průběžné vzdělávání v oboru
    • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i pro rodinu

Nástup dohodou.

Místo výkonu práce Praha a  Mostiště.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

3.4.2019