VRÁTNÁ / VRÁTNÝ - Chotěšov

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

S nástupem ihned hledáme šikovné a precizní pracovníky/pracovnice na pozici úvrátného pro náš hlavní výrobní závod v Chotěšově.

Popis pozice

- práce ve 12ti hodinových směnách (6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00)
- střídání 3 dny práce / 3 dny volna
- ostraha a kontrola objektu
- obsluha tlakových nádob
- obsluha EPS
- evidence průchodů pracovníků / návštěv

Požadujeme

- OU vzdělání
- znalost práce s PC
- schopnost práce ve směnném provozu
- svědomitost, nekonfliktnost, důslednost
- dobré komunikační schopnosti a klidná povaha nutností
- praxe v oboru výhodou, není podmínkou
- základní znalost cizího jazyka, případné certifikáty pro danou činnost výhodou

Nabízíme

- moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí
- velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
- příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce
- variabilní složka mzdy až 20 %
- docházkový bonus 1.500 Kč / měs.
- příspěvek na praní pracovního oblečení
- finančně oceňujeme zlepšovací nápady
- jednorázové finanční bonusy k životním i pracovním jubileím
- finančně podporujeme děti našich zaměstnanců ve školním vzdělávání
- po zapracování pět týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- podporujeme své zaměstnance v kariérním postupu
- firemní školení a jazykové kurzy
- benefitní program na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci ve výši až 3.600 Kč/rok
- zvýhodněné vstupenky na kulturní akce
- bonusy za doporučení nových pracovníků až 4.000 -20.000 Kč
- firemní právní poradna zdarma
- firemní časopis zdarma – soutěže pro děti
- Pravidelná setkání s vedením společnosti
- každoroční vánoční večírek
- sportovní dny

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Chotěšov (Dobřanská 629)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, 13. plat, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

20.6.2018