Vítač na promoakci

DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Nabídka již není aktuální.

hledáme vhodného uchazeče na výše uvedenou pozici

 nabízíme 2.000,- (práce od 10:30 - 18:00)

Náplň práce:

- otevírání dveří

- stání před vchodem

Požadujeme

- výdrž

- dobrý fyzický stav

- vhodné společenské vystupování

- foto do emailu vanderka@dekra-prace.cz

Den akce 1.12.2018

volejte 774 448 197

Jestliže se Vám neozveme do 2 pracovních dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru.

Reakcí na tento inzerát na obsazenípozicedávámsouhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenstvís.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávalamé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytovánítřetím osobám, jejichžtotožnost je mi společnostpovinnasdělit) v souladusezákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraněosobníchúdajů" vezněnípozdějšíchpředpisů, a to až do odvolánípísemnou formou. Potvrzuji, že jsemobeznámensesvýmiprávy v souvislosti s přístupem k informacím a jejichochraněpodle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. vezněnípozdějšíchpředpisů.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Türkova 1001/9)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

20.11.2018