VITA Instruktor (Junior)

Hledáme posilu/výpomoc do týmu Vita specialistů se zájmem o stravování, výživu, sport a regeneraci těla. V tuto chvíli hledáme 2 Vita specialisty se seriózním zájmem o zmíněnou pozici.

Náplň práce:

      • osobní přístup s klientem a sestavování individuálního stravovacího plánu, komunikace s klientem
      • zvýšení povědomosti o potravinách (zvýšení IQ z pohledu potravin)
      • měření klienta na bioimpedačním analyzéru a interpretace výsledků naměřených hodnot
      • nadstandardní péče o stávající klienty

Nabízíme

      • možnost kariérního růstu
      • vysoce motivující finanční ohodnocení
      • zdarma intenzivní vstupní vzdělávání
      • práce v krásném prostředí a v příjemném týmu lidí
      • brigádně 8.000 - 12.500 Kč po zapracování, HPČ 17 - 25.000 Kč

Požadujeme

      • min. 8 - 10 h týdně práce na přivýdělek
      • práci se soc. sítěmi
      • zájem o zdravý životní styl
      • komunikativnost a spolehlivost
      • samostatnost a flexibilitu
      • aktivní  práci s net
      • min. SŠ vzdělání a věk 18+

Nástup možný ihned nebo po dohodě. Vhodné i jako brigáda při studiu nebo na mateřské dovolené.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.4.2019