Víš, co znamená MMORPG? Pak jsi náš člověk! Hledáme redaktora pro herní web.

Mladá fronta a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální

On-line tým Mf je takový vývojový startup uvnitř velké firmy. Vymýšlíme nové projekty, kterým společně dáváme život anebo předěláváme ty, které podle nás mají potenciál. Aktuálně rozšiřujeme naše řady o několik dalších kolegů. Přidej se k nám! Pro naše herní weby aktuálně hledáme externí redaktory.

Koho hledáme?

Hledáme někoho, kdo rád hraje hry (hlavně MMORPG), čte si o nich, píše vlastní recenze, návody nebo tematické články. Budeme rádi, když budeš mít už i nějakou praxi z minulosti, ale ta není podmínkou. To nejdůležitější je, abys měl přehled o tom, co se v herním světě děje a co by mohlo naše čtenáře zajímat.

A co za to?

Staneš se součástí týmu, který sdílí stejné nadšení pro věc. Bohatě se ti odměníme, jenom potřebujeme znát tvé kvality. Pracovní doba je plně ve tvé režii. Pokud si myslíš, že bys mohl patřit do našeho týmu, pošli nám prosím o sobě pár informací a několik ukázek tvé práce. Budeme se těšit!

informace

Pracoviště:

Praha (Mezi vodami 1952/9)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu, Práce na živnostenský list

Datum zadání:

1.2.2017
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */