Vedoucí zdravotní laborant/ka

Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucího zdravotního laboranta. Z důvodu zkvalitňování služeb klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici:

 VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ LABORANT/KA

 Máte zkušenost na obdobné pozici z jiné laboratoře? Nebo byste uvítali svůj kariérní postup v laboratoři? Doděláváte si atestaci z biochemie, hematologie či imunologie?

Je Vaše odpověď ANO? Pak se Vám nabízí pracovat právě u našeho klienta na pozici VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ LABORANT/KA.

 Co bude vaším úkolem?

    • organizace práce zdravotních laborantů a odběrových sester na jednotlivých pracovištích
    • tvorba a kontrola laboratorní dokumentace
    • komunikace s úřady
    • adaptace nových zaměstnanců v laboratoři
    • příprava a schvalování objednávek

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • vzdělání v oboru zdravotní laborant podmínkou
    • praxe na obdobné pozici alespoň 5 let výhodou
    • specializace v odbornosti biochemie, hematologie a imunologie výhodou
    • ŘP sk. B – aktivní řidič

 Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na HPP na dobu neurčitou
    • zkušební doba 6 měsíců
    • příjemným pracovním prostředím v moderní laboratoři
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • 5 týdnů dovolené
    • mobilní telefon
    • služební automobil
    • stravenky
    • 3 dny sick days

Nástup možný ihned/dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Služební auto, Sick days, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019