Vedoucí zdravotní laborant/ka - imunologie

Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucího zdravotního laboranta. Společnost provádí široké spektrum rutinních i vysoce specializovaných laboratorních vyšetření z oboru klinické biochemie, hematologie, alergologie a klinické imunologie, lékařské mikrobiologie (parazitologie, virologie, bakteriologie) a metody PCR. Je provozovatelem sítě odběrových pracovišť. Z důvodu zkvalitňování služeb klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici:

 VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ LABORANT/KA - obor imunologie

 Máte zkušenost na obdobné pozici z jiné laboratoře? Nebo byste uvítali svůj kariérní postup v laboratoři? Doděláváte si atestaci z imunologie?

Je Vaše odpověď ANO? Pak se Vám nabízí pracovat právě u našeho klienta na pozici VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ LABORANT/KA.

 Co bude vaším úkolem?

      • organizace práce zdravotních laborantů a odběrových sester na jednotlivých pracovištích
      • tvorba a kontrola laboratorní dokumentace
      • komunikace s úřady
      • adaptace nových zaměstnanců v laboratoři
      • příprava a schvalování objednávek

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

      • vzdělání v oboru zdravotní laborant podmínkou
      • praxe na obdobné pozici alespoň 5 let výhodou
      • specializace v odbornosti imunologie výhodou
      • ŘP sk. B – aktivní řidič

 Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

      • smlouvou na HPP na dobu neurčitou
      • zkušební doba 6 měsíců
      • příjemným pracovním prostředím v moderní laboratoři
      • nadstandardním platovým ohodnocením
      • 5 týdnů dovolené
      • mobilní telefon
      • služební automobil
      • stravenky
      • 3 dny sick days

Nástup možný ihned/dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019