Vedoucí Zakázky - TOP zaměstnavatel !

Do skvělého kolektivu a silného zázemí mezinárodní výrobní společnosti hledáme posilu do týmu na pozici Vedoucího Zakázky/ Projektového Inženýra, pokud máte již zkušenosti na této, nebo obdobné pozici, rádi překonáváte výzvy a získáváte nové zkušenosti a k tomu všemu ovládáte anglický jazyk, hledám právě Vás ! Neváhejte se ozvat, podrobnosti o této super pracovní nabídce Vám ráda sdělím osobně, nebo telefonicky. Co byste měl/měla splňovat?

Nabízíme:

  • Nadstandatní platové ohodnocení.
  • Profesní růst .
  • Týden dovolené navíc.
  • Bonusy za docházku, příspěvky.
  • Příspěvky na stravování, (Stravenky).
  • Penzijní připojištění, tel. tarify, volno časové poukázky.
  • Férové a upřímné jednání, moderní zázemí firmy.
  • 25 dní dovolené.
  • Firemní akce (dny zdraví, Team buildingy, večírky, family days, a
další).

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Realizace projektu do sériové výroby, včetně řízení jakosti.
  • Odpovědnost za úroveň technologie zakázky, posouzení možnosti realizace
požadavků zákazníka.
  • Spolupráce při tvorbě kontrolních postupů;dodržování plánu a kapacit
strojů a zařízení, dle norem společnosti, vypracování a předání dokumentace, materiálové listy, technolog. postupy, operační návodky...
  • Odpovědnost za kvalitu a úplnost vstupů údajů do databáze v TO (TPV);
  • Normování výkonů pracoviště, zaměstnanců a obsluhy;
  • Vyřizování a evidence reklamace zákazníků.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, ukončené maturitní zkouškou.
  • Praxe ve výrobě, nebo na této pozici alespoň 2 roky.
  • Perfektní znalost Anglického jazyka s certifikací FE, příp. znalost na
úrovni B2 podloženou certifikátem společného evropského referenčního rámce pro jazyky.
  • Pokročilejší ovládání výpočetní techniky - MS Office.
  • Výhodou: Odborná školení dle doporučení VTŘ,školení SŘJ a EMS+FMEA.

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

13.2.2020