Nabídka již není aktuální

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Nabízíme Vám:

  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Měsíční prémie za výsledky práce
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • Dotované závodní stravování
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Flexibilní pracovní dobu

Pracovní náplň:

  • plánování výroby jako celku pro daný projekt
  • zpracovávání výrobních plánů, komunikace se zákazníkem, zajištění včasných dodávek zákazníkovi
  • vedení týmu asistentů plánovače, úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • příprava podkladů pro plánování zdrojů a kapacit
  • kontrola plnění výrobního plánu, eskalace, návrhy řešení

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost SAP výhodou, MRP/ERP znalosti, MS Excel
  • zkušenost s vedením lidí
  • samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti.
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

Pracoviště:

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018