- Vedoucí Výroby - skvělá příležitost !

Je toho na nás už moc, proto hledáme posilu do týmu na pozici Směnový vedoucí výroby, nabízíme super benefity - neváhejte se ozvat, hledáme právě Vás!
  • Co nabízíme?
  • Výborné platové podmínky.
  • Profesní růst .
  • Týden dovolené navíc.
  • Bonusy za docházku, příspěvky.
  • Příspěvky na stravování, (Stravenky).
  • penzijní připojištění, tel. tarify, volno časové poukázky.
  • Férové a upřímné jednání, moderní zázemí firmy.
  • 25 dní dovolené.
  • Firemní akce (dny zdraví, Team buildingy, večírky, family days, a
další).
  • Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Budete se podílet na realizaci systému a jakosti společnosti.
  • Řízení efektivity výroby dle plánu a rovnoměrné vytížení zaměstnanců.
  • Dodržování pracovní a technologické kázně na dílně, řádná péče o
svěřené prostředky.
  • Zaškolování nových zaměstnanců střediska, prověřování a zvyšování
znalostí svých podřízených, tvorba denního plánu, inventarizace rozpracované výroby.
  • Předávání informací o rizicích práce Personálnímu oddělení.
  • Dodržování zásad BOZP a PO.
  • Požadujeme:
  • Anglický jazyk- Aktivně.
  • Ovládání výpočetní techniky.
  • SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření.
  • Znalost technologických postupů, výkresové dokumentace.
  • Výkonové normy, kapacity strojů.
  • Základní znalosti vlastnosti materiálů.
Eliška Kostovová, E-mail [e-mail byl skryt], Tel:+420778496555

Pracoviště:

Ústecký kraj

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Datum zadání:

19.2.2020