Vedoucí výrobní linky (m/ž), ubytování zdarma, mzda až 37 650 Kč

Jste manuálně zruční, nemáte rádi jednotvárnou práci a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

● Zodpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele na svěřené lince ● Zajištění a rozmístění operátorů na lince, kontrola vytíženosti operátorů a přidělování práce jednotlivým operátorům ● Průběžná kontrola dodržování pracovních postupů na lince ● Zodpovědnost za zatrénovanost a multifunkčnost týmu ● Pravidelný reporting a při zjištění nedostatků eskalace na nadřízeného ● Přidělování OOPP a dalších pomůcek operátorům v dané skupině ● Dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice

Požadujeme:

● Zkušenosti s vedením lidí výhodou ● Spolehlivost ● Samostatnost ● Znalost práce s PC ● Ochota pracovat na 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden) ● Ochotu učit se novým věcem
  • počet míst - 2

Nabízíme:

● Stabilní práci na HPP ● UBYTOVÁNÍ ZDARMA ● Mzda až 37 650 Kč ● Svozové autobusy ZDARMA ● Možnost týdenních záloh ● Bonusy a příplatky ● Možnost přesčasů ● Dotované stravování ● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

26650 - 37650 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022
/* Not affection functionality */