Vedoucí v oddělení ruční výroby - otestujte svoje managerské schopnosti!

    • Do významné mezinárodní společnosti se sídlem v Plzni hledáme vhodné kandidáty na pozici VEDOUCÍ V ODDĚLENÍ RUČNÍ VÝROBY. Vhodná nabídka pro každého, kdo má zájem o různorodou práci, nebojí se zodpovědnosti a má týmového ducha a organizační schopnosti.
    • V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Náplň práce bude:

* přímé vedení menšího kolektivu pracovníků (5-10 lidí) v oddělení ruční kompletace produktů

Budete mít zodpovědnost za:

* plnění stanovených cílů a rozdělení práce
* kontrolu kvality a dodržování procesů
* zadávání dat do PC
* reportování nadřízenému

Předpoklady:

* zkušenosti s vedením kolektivu
* vhodné i pro šikovné absolventy
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
* silně rozvinutý smysl pro odpovědnost
* přesnost, pečlivost, pracovitost
* týmového ducha
* základní počítačové znalosti

Nabízíme:

* smlouvu na HPP
* možnost přestupu do INTERNÍHO stavu klienta
* nástupní bonus 1000,-Kč
* mzda 90,-Kč/hod
* bonus 10-20,-Kč/hod
* dovolená 20 dnů
* svoz z centra Plzně zdarma
* příplatky dle ZP
* možnost zajištění ubytování

V jakém provozu pracujeme?
Ve výrobě pracujeme v nerovnoměrném rozvržení pracovních směn. V nízké sezóně (leden - srpen) střídáme od pondělí do pátku noční/odpolední/ranní, ve vysoké sezóně (září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční/odpolední/ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna. Rozpisy směn jsou k dispozici k nahlédnutí při výběrovém řízení.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka, kontaktujte nás!
marcela.sudikova@adecco.com; tel: 724 611 613

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.6.2017