Vedoucí týmu PROJEKTANT/-ka UT/chlazení

Do našeho týmu hledáme kolegy, kolegyně na pozici Vedoucí týmu PROJEKTANT UT/chlazení

Nabízíme:
• Firemní benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, flexibilní začátek i konec pracovní doby, výhodný firemní mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky), firemní výuku jazyků (AJ/NJ), firemní akce
• Práce na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
• Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
• Příjemné přátelské prostředí
• Stabilní zázemí renomované společnosti

Požadavky:
• VŠ - TZB
• ACAD, PROTECH, REVIT, MS Office
• Aktivní AJ / NJ výhodou
• ŘP skup. B
• Ochota učit se novým věcem
• Autorizace ČKAIT

Náplň práce:
• Koncepční práce – návrh systémů vytápění a chlazení
• Úzká spolupráce s ostatními projektanty
• Organizace práce týmu, jednotlivých členů a následně jejich kontrola
• Týmovou práce převážně na velkých projektech

Termín nástupu:
• Dohodou

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Počernická 699/62)

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Kultura, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

10.12.2018