Vedoucí technik/čka úklidu (zdravotnická zařízení)

V současné době hledáme do týmu Vedoucí technik/čka úklidu (zdravotnická zařízení) který zabezpečí fungování svěřených zakázek a budování nových obchodních vztahů. Postará se o cenové kalkulace a vypracování obchodních nabídek, realizaci a plnění finančních plánů a bude schopen organizovat a koordinovat činnosti podřízených pracovníků.

Náplň práce?

    • zodpovídá za manažerské, ekonomické, procesní a kvalitativní řízení v oblasti úklidu svěřených zakázek
    • provádí fakturaci a kontrolu jednotlivých zakázek v oblasti úklidu, aktivně participuje na nabídkách a účastní se jejich připomínkování ve spolupráci s přímým nadřízeným
    • zodpovídá za dodávku služeb klientům
    • zodpovídá za správnou komunikaci s klienty a řízení jejich podnětů
    • intenzivně spolupracuje s jednotlivými odděleními společnosti
    • plně spolupracuje s přímým nadřízeným na tvorbě finančního plánu svěřených zakázek
    • podporuje činnosti obchodního rozvoje
    • je zodpovědný za manažerský reporting

Požadujeme?

    • SŠ vzdělání, VŠ výhodou
    • 3 let praxe na vedoucí pozici v oblasti poskytování úklidu zdravotnických či lůžkových (sociálních) zařízení
    • znalosti a zkušenosti v oblasti služeb zákazníků
    • personální certifikát/osvědčení v oblasti kvality úklidu - úklidový specialista vydaný odbornou organizací, profesní komorou apod. - výhodou
    • vynikající manažerské schopnosti a zkušenosti v řízení týmu několika desítek zaměstnanců
    • reprezentace zájmů organizace v rámci udržování a rozvíjení dobrých vztahů se strategickými partnery
    • posuzování a hodnocení efektivnosti hospodaření zakázek
    • samostatnost, výkonnost, řešení problémů, efektivní komunikace, plánování a organizace práce, aktivní přístup, zvládání zátěže
    • vedení lidí a umění jít příkladem
    • řidičské oprávnění sk. B
    • nástup možný IHNED

Nabízíme?

    • jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost s více než 27letou profesionální praxí
    • finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a profilu kandidáta
    • k dispozici služební automobil, notebook, mobilní telefon
    • možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů
    • seberealizace a odborný růst bez omezení

Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. K odpovědi na tuto nabídku, prosím, vložte Váš aktuální životopis nebo volejte 251 119 493 724 872 341.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.12.2018