Vedoucí střediska

Hledáme uchazeče na pozici Facility manažera se zaměřením na organizaci a provádění vnitřních a venkovních úklidů pro spolupráci se Správou železnic.

Co bude vaším úkolem:

  • zabezpečení provozů objektů v daném regionu
  • komunikace se zákazníky v daném regionu
  • zajišťování úklidových služeb objektů, venkovních úklidů, údržba zeleně
  • organizace práce zaměstnanců společnosti a jejich kontrola
  • komunikace s dílčími odděleními společnosti
  • uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci
  • reporting a vedení dokumentace k zakázkám
Jste aktivní, optimistická osobnost, která umí motivovat sebe i ostatní? Umíte vést tým a dokážete přijmout odpovědnost za provádění úklidových a dalších podpůrných činností? Máte manažerské dovednosti v oblasti Facility managementu? Pošlete nám životopis na email.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání - maturitní zkouška
  • řidičský průkaz sk.B
  • praxe v oboru facility management
  • praxe ve vedení týmu
  • obchodní a manažerské dovednosti
  • schopnost iniciovat změny, určit priority a dotahovat věci do konce
  • znalost pracovněprávní problematiky a BOZP
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • zázemí stabilního zaměstnance, práce na plný úvazek
  • otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky
  • firemní automobil, mobil, notebook
  • 20 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Turnov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.11.2021