Vedoucí směny

Rádi by jste uplatnili své zkušenosti v oblasti logistiky ?

Nemáte problém s vedením a motivací svého týmu?

Pokud ano, možná hledáme právě Vás!

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Praze hledáme nového kolegu na pozici vedoucího směny.

Náplň práce:

    • vedení týmu pracovníků na skladě
    • odpovědnost za zpracování zásilek
    • dodržování nastavených procesů
    • řešení nenadálých situacích
    • reporting

Požadujeme:

    • schopnost vedení lidí
    • znalost PC (MS office, excel, word)
    • ochota pracovat ve směnném provozu (15:00 - 24:00, 22:00 - 6:30)
    • manuální zručnost
    • odolnost vůči stresu
    • zodpovědnost a komunikativnost
    • řidičský průkaz s vlastním vozidlem
    • VZV výhodou

Co za to ?

    • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • nástup možný ihned nebo dohodou
    • práce v příjemném rodinném kolektivu
    • kariérní růst a motivační finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Pražská 180, Zdiby

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zdiby (Pražská 180)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

20.8.2018