Vedoucí směny v logistickém skladu - Olomouc

Zásilkovna s.r.o. Vám nabízí zázemí rostoucí moderní společnosti, jedničky na českém trhu v počtu výdejních míst v nejrychleji se rozvíjejícím segmentu online prodeje. Zajišťujeme vlastní přepravu zboží pro e-shopy na naše výdejní místa zvolená zákazníkem.

HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI/KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI VEDOUCÍ SMĚNY V LOGISTICKÉM SKLADU

Pojďte s námi růst.

Otevřete se novým zkušenostem.

Získejte práci v české výjimečné společnosti.

Co nabízíme:

    • dvousměnný provoz 03-11:00 hod. / 14-22:00 hod.
    • příjemné pracovní prostředí
    • nástupní plat 20 000 Kč
    • přátelský kolektiv
    • stravenky ve výši 100 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
    • po půl roce navýšení mzdy

Co požadujeme:

    • zodpovědnost
    • důslednost a svědomitost
    • pečlivost
    • týmového ducha
    • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce :

    • řízení a organizace práce skladníků na směně
    • manipulace se zásilkami
    • odpovědnost za bezproblémový průběh směny
    • dodržování stanovených procesů
    • administrativní práce spojená se skladem
    • dodržování pokynů nadřízeného

Nástup ihned

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

28.8.2018