VEDOUCÍ SMĚNY, NÁSTUPNÍ MZDA: 28 000 Kč

Do dynamicky se rozvíjející firmy hledáme VEDOUCÍHO SMĚNY SKLADOVÉHO ODDĚLENÍ. Naše společnost se zabývá poskytováním komplexních služeb pro internetové obchody (www.postabezhranic.cz). Služby, které poskytujeme zahrnují přepravu kusových zásilek, skladování zásilek, balení zásilek, prodej obalového materiálu, kancelářských potřeb, tonerů aj. Pro tento projekt hledáme muže, který je časově flexibilní, s výbornými organizačními a komunikačními schopnostmi, který je empaticcký a který je schopný zvládat i zátěžové situace.

Pracovní náplň

    • zodpovědnost za řízení skladu
    • Odpovědnost za zásady a dodržování zásad skladu
    • Odpovědnost za dodržování procesů a plnění naplánované práce zaměstannců
    • Pravidelný report nadřízeným
    • Pracovní pohotovost (služba na telefonu)

Požadavky

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • výbornou znalost českého jazyka
    • komunikativní znalost anglického jazyka
    • komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni
    • zkušenosti s řízením a vedením lidí na obdobné pozici jsou podmínkou
    • schopnost stanovení priorit a provedení následných rozhodnutí
    • zodpovědný přístup
    • spolehlivost
    • pracovitost
    • proaktivní přístup
    • mít schopnost být teamovým hráčem
    • fyzická zdatnost (budete se spolu s kolegy aktivně účastnit i fyzického příjmu)
    • uživatelská znalost PC (MS Office)

Nabízíme

    • zajímavé finanční ohodnocení + každý měsíc finanční odměny na základě podaného výkonu při plnění jednotlivých úkolů
    • bonusový program 2x do roka na základě kvality odvedené práce (13. a 14. plat)
    • možnost využít své dosavadní zkušenosti s řízením kolektivu lidí
    • práce v neustále rostoucí české společnosti
    • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
    • volné víkendy
    • možnost dále se rozvíjet jak profesně tak i lidsky
    • příspěvek na stravné
    • nástup: dle dohody
    • místo výkonu práce: Zlín

Pokud se chcete profesně posunout dále a splňujete výše uvedené, tak neváhejte a přidejte se k nám! Zašlete nám Vaše CV s motivačním dopisem přes tlačítko "odpovědět" Zkontaktujeme všechny, kteří budou splňovat výše uvedená kritéria výběru a poté budou pozváni na osobní pohovor do sídla společnosti.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín (Rybníky IV 738)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

2.11.2017