Vedoucí skladové sekce (Praha-východ, mzda 30.000 Kč)

Jste zodpovědní a baví Vás auta a vše co s nimi souvisí? Rádi byste uplatnili své zkušenosti v oblasti logistiky a vedení týmu pracovníků? Pak jste právě tím, koho hledáme!

Pracovní náplň:

- vedení kolektivu pracovníků ve svěřené sekci skladu

- organizace práce na svěřeném úseku

- rozdělování pracovních úkolů a následná kontrola

- plánování směn

- kontrola dodržování pracovní doby zaměstnanců

- měsíční hodnocení výkonu pracovníků

- zaškolování pracovníků

Nabízíme:

- zázemí prosperující společnosti (leader na trhu ve svém oboru)

- atraktivní finanční ohodnocení s motivačním programem

- příspěvek na stravování

- 4 dny zdravotního volna ročně

- balíček firemních benefitů

- zaměstnanecké slevy na zboží

Požadujeme:

- zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků ve skladových prostorách

- znalost práce na PC (MS Excel, emaily)

- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

- odolnost vůči stresu

- flexibilitu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Strančice 227)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Sick days, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

22.3.2018