Pro našeho klienta, pro soukromou rehabilitační kliniku v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí recepce.

Staňte se členem týmu, hlavou i krkem recepčních!

Právě hledáme uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ RECEPCE

Co bude Vaším úkolem?

    • úzká a aktivní spolupráce se zdravotnickým personálem
    • plánování služeb
    • mailová i telefonická komunikace
    • objednávání spotřebního materiálu
    • spolupráce s kolegy z oblasti IT
    • zajištění optimálních řešení pro klienty s ohledem na jejich individuální potřeby a požadavky
    • objednávání a registrace ambulantních klientů
    • poskytování informací o klinice a nabízených službách a procedurách
    • vystavování účtů a přijímání plateb, vedení pokladní knihy, její závěrka
    • správa běžné administrativní podpory (skenování, kopírování, archivace),
    • zajištění celkového chodu recepce

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SŠ vzdělání v oboru zdravotnictví velkou výhodou
    • znalost AJ výhodou
    • praxe na obdobné pozici v rámci poskytování rehabilitačních služeb výhodou
    • uživatelská znalost PC
    • časová flexibilita
    • komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
    • asertivní jednání a schopnost dobře si zorganizovat práci nutností
    • schopnost operativně řešit i nestandardní situace nutností
    • vstřícnost a empatie, pečlivost

Čím Vás na novém místě Vás zaměstnavatel odmění?

    • HPP
    • nadstandardním finančním ohodnocením
    • týdnem dovolené navíc
    • firemní akce
    • slevy na firemní služby

Nástup ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

28.1.2019