Pro našeho klienta, 3* hotel ve Špindlerově Mlýně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí recepce.

Požadujeme:

    • Středoškolské vzdělání s maturitou
    • Praxe na obdobné pozici výhodou
    • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
    • Uživatelská znalost práce na PC
    • Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
    • Ochota pracovat i o víkendech

Pracovní náplň:

    • Komunikace se zákazníky v cizím jazyce
    • Aktivní nabízení a prodej služeb hotelu
    • Kontrola vedení chodu recepce
    • Kontrola prodeje služeb a produktů společnosti
    • Organizace a řízení činnosti pracovníků recepce
    • Poskytování informací o ubytovacích službách a cenách klientům a obchodním partnerům
    • Provádění kontroly správnosti pokladních operací a jejich evidence
    • Řešení reklamací a stížností zákazníků
    • Sjednávání smluvních podmínek na ubytovací služby

Nabízíme:

    • Měsíční mzda od 25 000 Kč + osobní ohodnocení
    • Nástup možný 1. září 2017
    • Možnost profesního růstu
    • Možnost dlouhodobé spolupráce
    • Benefitní program
    • Práce v příjemném kolektivu

V případě vážného zájmu prosím pošlete životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.7.2017