Nabídka již není aktuální

Hledáme organizačně schopnou osobu se znalostí AJ a zkušeností s vedením projektu! Vedoucí projektu s AJ, až 30 000Kč Vaše náplň práce Naším klientem je polygrafická společnost se sídlem v Č. Budějovicích, hledající vhodného uchazeče na pozici Vedoucí projektu - distribuce zboží.

Vaším úkolem bude:

  • samostatná práce na daném projektu
  • komunikace s klientem
  • objednávky materiálu, doprav, komponent
  • tvorba grafiky a obalů
  • skladová evidence materiálu
  • objednávky tiskovin a obalového materiálu pro klienta
  • nastavení postupů balení v IT systému
  • koordinace postupů při balení zásilek koncovým klientům
  • dohled nad e-shopem a distribucí směrem ke koncovému zákazníkovi
Váš profil
  • prokazatelná zkušenost v oblasti logistiky, expedice, skladu či projektovým vedením
  • komunikativní znalost AJ (B1 - B2)
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • časová a místní flexibilita
  • ŘP sk. B, aktivní řidič/ka
Naše nabídka
  • nástupní mzda od 24 000Kč (dle praxe a zkušeností)
  • telefon, PC
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příjemné pracovní prostředí a milý kolektiv
  • zaučení na pozici
Referenční číslo: TRKCZ#19683.13 Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem. Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pracoviště:

České Budějovice

Datum zadání:

20.4.2018