Nabídka již není aktuální

Máte ráda kosmetický průmysl, ráda kloubíte zábavu s prací a jste silnou osobností v prodeji, která se nebojí výzvy a je schopna vést tým? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za prodejnu
  • vedení týmu prodejců, motivace, plánování
  • prodej luxusní kosmetiky, zájem o zákazníky, zajímání se o jejich potřeby a přání
  • částečná administrativa
  • pracoviště: Pardubicko

Požadujeme:

  • velmi aktivní, silnou osobnost, kterou baví obchod a práce s lidmi
  • zkušenost s vedením lidí
  • AJ na komunikativní úrovni
  • flexibilita, tah na branku, schopnost motivace vlastní i celého týmu

Nabízíme:

  • pracovní uplatnění u stabilní společnosti s rozmanitým sortimentem luxusní kosmetiky
  • zajímavé platové ohodnocení
  • škála benefitů: školení, 13. plat, sleva na firemní produkty
  • pružná pracovní doba
  • HPP
  • nástup ihned
Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám Váš životopis na: [e-mail byl skryt]!

Pracoviště:

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

26.3.2018