Vedoucí prodeje - okr. Kutná Hora - zahradnictví

Pro našeho klienta, působícího v oboru zahradnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ OBCHODU

Náplň práce:

    • Správa databáze zákazníků
    • Vedení maloobchodu a skladu velkoobchodu, naskladňování zboží do maloobchodu, evidence zboží a tržeb
    • Příprava podkladů k velkoobchodní nabídce
    • Fakturace velkoprodeje
    • Vyřizování reklamací

Požadavky:

-      středoškolské zahradnické, obchodní nebo všeobecné vzdělání; toto vzdělání lze nahradit praxí v oboru po dobu min. 3 let

-      přehled o zahradnickém trhu

-      Podmínkou dobrá znalost rostlin

-      Výborná uživatelská znalost Word, Excel, internet

-      Samostatnost, flexibilita, systematičnost v práci

-      Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

-      Odpovídající finanční ohodnocení

-      Zázemí přátelského kolektivu zavedené české firmy

-      Stravenky, prodávané zboží za dotované ceny

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Žehušice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

12.10.2018