Vedoucí poštovní distribuční sítě pro okres Hodonín

Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky.

Stále rosteme, a proto hledáme kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí poštovní distribuční sítě pro pobočku v Brně.

Náplň práce:

    • dostanete na starosti svěřený region a budete dohlížet na to, abyste měli ve svém regionu dostatek šikovných doručovatelů, budete je školit a kontrolovat jejich práci
    • budete pracovat na počítači v interním systému, vyhodnocovat efektivitu distribuce, ale často se dostanete i do terénu

Na tuto pozici se hodíte, protože:

    • jste silná osobnost odolná vůči stresu
    • jste spolehlivý, časově flexibilní a samostatný
    • jste komunikativní a přátelská osobnost
    • berete jako výzvu budovat novou síť koordinátorů a doručovatelů
    • máte dobrou znalost MS Office, především Excel (každodenní využití)
    • vlastníte řidičské oprávnění skupiny B
    • pokud máte zkušenosti v oblasti poštovních služeb či zkušenosti s vedením týmu, pak jsou velkou výhodou

Nabízíme:

    • zajímavou a různorodou práci na hlavní pracovní poměr – budete v kanceláři, ale dostanete se i do terénu
    • přátelský kolektiv
    • služební telefon i k osobním účelům
    • možnost dalšího kariérního růstu
    • stravenky, kartu Multisport
    • nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště: K Letišti 1825/1A, Šlapanice

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (K Letišti 1825/1A)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Flexi – poukázky, Stravenky, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

19.9.2017