Vedoucí oddělení Údržby - Výborné platové ohodnocení !

Vedoucí oddělení Údržba je kvalifikovaný pracovník, který řídí a organizuje práce ve svěřeném pracovním úseku (dílně) při zajišťování výroby, montáže nebo provozu strojů, zařízení a budov.- Hledáme právě Vás!

Nabízíme:

  • Výborné platové podmínky.
  • Profesní růst .
  • Týden dovolené navíc.
  • Bonusy za docházku, příspěvky.
  • Příspěvky na stravování, (Stravenky).
  • Penzijní připojištění, tel. tarify, volno časové poukázky.
  • Férové a upřímné jednání, moderní zázemí firmy.
  • 25 dní dovolené.
  • Firemní akce (dny zdraví, Team buildingy, večírky, family days, a
další).

Náplň práce:

  • Řízení údržby na základě požadavků výroby a ostatních úseků, řízení
preventivních oprav, potřeb odborného servisu.
  • Řízení provozních úseků bez vnitřního členění a bez širších vazeb na
další technologické a pracovní úseky. Řízení prací vykonávaných podle přesněji stanovených postupů.
  • Zajišťování pracovní a technologické kázně podřízených pracovníků, dělby
práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času.
  • Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce.
  • Zabezpečování předepsané odborné způsobilosti podřízených pracovníků.

Požadujeme:

Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk – stupeň 4 – jazyková zkouška FCE, případně jiná jazyková
zkouška na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Ovládání výpočetní techniky
  • Využívání počítače pro běžné kancelářské práce (zejména texty, tabulky,
elektronická pošta). Administrativní a interpersonální činnosti
  • Písemný projev
  • Slovní projev, schopnost vyjadřování
  • Pedagogické dovednosti
  • Manažerské dovednosti
  • Optimálně VŠ elektro nebo strojního zaměření
  • Min. úplné střední s maturitou
  • Praxe min. 3 roky v řízení údržby

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

20.2.2020