Vedoucí malého skladu 40 000,-

Pro našeho klienta hledáme vedoucího do skladu kousek od Říčan. Jde o práci od pondělí do pátku na jednu směnu 8 hodin. Budeme rádi pokud nám pošlete k náhledu Váš životopis.

Náplň práce:

  • řízení a koordinace v oblasti příjmu, skladování a zajištění chodu skladu
  • řízení a vedení pracovního týmu zaměstnanců
  • koordinace veškerých činností na skladu a spolupráce s ostatními odbornými útvary společnosti
  • vedení týmu 8 skladníků
  • kontrola vstupů a výstupů

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici s vedením týmu podřízených
  • relevantní praxe na vedoucí pozici (mistr, leader, vedoucí a jiné)
  • potřebná znalost aktivní práce na PC – MS Office, výhodou znalost systému Helios
  • ŘP skupina B (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • mzda 40 000,- brutto
  • práce pro prosperující společnost
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou s tří měsíční zkušební dobou
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní pojištění
  • čtvrtletní a půlroční odměny
V případě zájmu o pracovní pozici, prosím, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ondrej.hromjak@jobleader.cz, tel. +420778736555

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.10.2021