Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více
Pro našeho významného zákazníka, společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodného uchazeče na pozici Vedoucího logistiky.

Náplň práce:

  • Vedení oddělení logistiky od výrobního plánování, kooperací, odvolávek dodavatelům, skladů vstupního materiálu a hotové výroby
  • Zodpovědnost za zboží ve skladu a řízení zásob nakupovaných dílů a jejich fyzickou a účetní evidenci
  • Zodpovědnost za plynulé dodávky materiálu do výrobního procesu a to až na montážní linky
  • Zajištění materiálu a kooperace u dodavatelů dle požadavků zákazníka
  • Plánování přepravy s ohledem na čas dodávky a nákladů na dopravu
  • Hodnocení klíčových ukazatelů na oddělení logistiky, jejich pravidelný reporting a vytváření, přijímání a vyhodnocení účinnosti nápravných opatření z auditů, výsledků reportingu a nestandardních situací
  • Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP, PO a EMS ve svém oddělení a za dodržování pravidel norem ISO a ISOTS

Požadujeme:

  • Praxe minimálně 3 roky v oddělení logistiky ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Flexibilita, samostatnost, komunikativnost, cílevědomost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Dotované závodní stravování
  • Benefity v rámci programu Cafeterie
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete své CV na: hradec@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

4.12.2018